16 Aralık 2019, 09:46 tarihinde eklendi

HP Deskjet Ink Advantage 3835 Yazıcı Özellikleri ve İncelemesi

HP Deskjet Ink Advantage 3835 Yazıcı Özellikleri ve İncelemesi

 HP Deskjet Ink Advantage 3835 Yazıcı İnceleme

Akıllı telefon ve tabletlerden kontrol edilebilen, uygun fiyatlı kartuşlarıyla uygun maliyetli çıktı almanızı sağlayan HP Deskjet Ink Advantage 3835, all in one teknolojisinde olan aynı zamanda faks özelliği de bulunan son zamanlarda oldukça tutulan bir yazıcıdır.

Teknoloji Renkli
Baskı Teknolojisi Mürekkep Püskürtmeli
Baskı Çözünürlüğü 1200x1200
Baskı Hızı Siyah 7 sayfa/dakika, Renkli 6 sayfa/dakika
Bağlantılar Wifi, AirPrint
Puanı                        ✮✮✮✮

 

Mobil platformlardan kontrol özelliği sayesinde hareket halindeyken baskı, tarama yapabilme ve wifi özelliği ile taramalarınızı e posta ile gönderebilme özellikleri sunan HP Deskjet Ink Advantage 3835, otomatik belge besleyici özelliği ile otomatik olarak birden fazla sayfa kopyalama ve tarama özelliği sunmaktadır. 

Siyah ve renkli olmak üzere 2 kartuşa sahip olan HP Deskjet Ink Advantage 3835'in siyah kartuşu ile 300 sayfaya kadar, renkli kartuşu ile 125 sayfaya kadar çıktı alabilirsiniz. HP Deskjet Ink Advantage 3835 aynı zamanda kenarlıksız baskı yapabilme özelliğine de sahiptir. Yani fotoğraflarınızı kağıdın kenarında boşluk kalmayacak şekilde, kırpmaya gerek kalmadan basabilirsiniz.

Renkli lcd ekrana sahip olan HP Deskjet Ink Advantage 3835, 60 sayfalık kağıt giriş kapasitesine ve 75 sayfalık kağıt çıkış kapasitesine sahiptir. Kutu içerisinde tam dolu biri siyah, biri renkli olmak üzere 2 adet kartuşla gelmektedir.

Dakikadaki baskı hızı siyah beyaz baskılarda 7 sayfa, renkli baskılarda 6 sayfa olan HP Deskjet Ink Advantage 3835, 5.6 kg'lik bir ağırlığa ve 512 MB dahili belleğe sahiptir.

Fotokopi, faks ve fotoğraf baskılarına da sahip olan HP Deskjet Ink Advantage 3835, ev ve işyerlerinde kullanılmak için oldukça uygun olan all in one tipi bir yazıcıdır. A4 ve daha küçük boyuttaki kağıtları basabilen yazıcının A3 kağıt baskı özelliği bulunmamaktadır. 

Yazılım cdsi kutu içeriğinde gelen yazıcıyı, kılavuzundaki yönlendirmeleri okuyarak kolaylıkla kurup, çalışmaya hazır hale getirebilirsiniz. 45 cm uzunluğa ve 57 cm genişliğe sahip olan HP Deskjet Ink Advantage 3835, masaüstü kullanım için uygundur.

HP Deskjet Ink Advantage 3835 yazıcı hakkında sizin için internetten edindiğimiz kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

HP Deskjet Ink Advantage 3835 Yazıcı Kullanıcı Yorumları

H. S.  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     09 Ekim 2019     ✮✮✮✮✮

Yaklaşık iki yıldır kullanıyorum. En önemli özelliği çok işlevli bir ürün olması. Fotokopi, faks, tarama... Dahili hazır şablonlar var (müzik defteri sayfası, takvim, sudoku, filan), o da güzel mesela. Tarama kalitesi çok iyi değil ve bu tür küçük yazıcılarda zaten tarama hem kaliteli olmuyor, hem de çok yavaş ilerliyor. Fakat çıktı hızı fena değil. Bir de çok farklı kanallardan kullanabiliyor olmak nefis bir şey. Eposta atarak, telefondan veya bilgisayardan doğrudan kablosuz bağlanarak çıktı alınabiliyor. Mürekkebi erken bitiyor, doğru. Ama zaten evde seri şekilde çıktı almak mantıklı ve tasarruflu bir iş değil. Her gün kullanıp yoğun şekilde çıktı alacaksanız o işi ucuza yapan kırtasiyelere gidin derim.

Umut Sönmez  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     24 Mayıs 2019     ✮✮✮✮

Diğer markalar ile karşılaştırdığınızda biraz önde gibi, kartuş maliyetleri normal seviyelerde. 70-100tl arası alınabiliyor. Doldurmada yapabilirsiniz. Uzaktan erişim, çıktı alma çalışıyor denendi. Gördüğüm olumsuzluk mürekkep tüketimi biraz yüksek, renkli kartuş olması gerrktiğinden daha hızlı boşalıyor.

Ziya Özkan  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     13 Mayıs 2019     ✮✮✮✮✮

Ev kullanımı için mükemmel bir cihaz.Bütün fonksiyonlarını yerine getiriyor . Fiyat-Kalite dengesi de çok iyi .Tavsiye ederim .

Sertan Ertan  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     23 Aralık 2018     ✮✮✮✮

URUN GERCEKTEN PLASTIK KALITESI OLSUN SEKLI SEMALI OLSUN 10 NUMARA. EVDE COCUKLARIMA RENKLI RESIM VB SEY CIKARMAK ICIN ALDIM VE ISIMI GORUYOR. SIPARIS VERIRKENDE MUREKKEP ALDIM ODA COK EKONOMIK.KARTUS PARASI BU 2 CANAVAR VARKEN BENI BATIRIR. HP GERCEKTEN KALITE..

E. E.  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     20 Ekim 2018     

Evde uygun fiyatlı baskı açıklamasına güvenerek aldım. Normal kalite resim bastım renkli kartuşun 1/3 ü tek fotoğrafta bitti. Oğlumun morpa kampüs ödevlerini bastım. Normal siyah baskıda 3. kağıtta siyah azalmaya başladı. En düşük kalite gri baskıya geçtim, 5. Kağıtta 1/3 siyah kartuş azalması oldu. Tasarruflu baskı böyleyse yandık. Umarım içinden çıkan kartuşlar tester mantığında verilmiştir ve bu şekilde olmuştur. Yoksa tam bir mürekkep canavarı. Sıfır kartuş taktığımda aynısı olursa direkt çöpe gidecek. Ses ve hız olarak gerçekten çok iyi.

Ç. Ş.  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     01 Ekim 2018     

Tepsiden tarama özelliği beni cezbetmişti ancak 10 sayfa da koysam 5 sayfada 20 de denedim daha fazlasını da kağıdı yamuk almasa dahi yamuk taranmış gibi görüntü veriyor ve bazı sayfalar çıkmıyor birleşik alıyor.Kağıtlar yeni. Başka bir çıktıdan aldığım bozulmamış kağıtlar. Sonra hangisinin eksik veya yan görüntü olduğunu bulup tekrar tarayıp o ilk taradığım pdfnin içine yardımcı programlar aracılığıyla atıyorum. Kapağı kaldırıp teker teker taramak daha zahmetsiz ancak onun kalitesi de yetersiz. Bu arada belge tarıyorum yani A4. 4-5 saattir tarayıcısını çözmeye çalışıyorum. Her türlü tarama tekniğini ve özelliğini öğrenmek ve iyi sonuç almak için denedim. Ancak tarama kalitesinden memnun değilim. Kesinlikle önermiyorum.

Hakan Alsat  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     12 Eylül 2018     ✮✮✮✮✮

ben cok memnun kaldım 6 aydır kulanıyorum tasarım olarak da cok güzel tek eksik yanı kagıt alırkenyaşıyor ama sıkışma olmadı sadece tepsidekı kagıtı bazen alamıyor

F. E.  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     06 Eylül 2018     ✮✮✮✮

Ev ve küçük ofisler için ideal kullanışlı, tasarımı güzel bir ürün. kablosuz kullanım imkanı, tarayıcı, faks, fotokopi özelliği ise çok hoş :) telefondan hemen çıktı alabiliyorsunuz.. Yazdırma esnasında bana çok da sesli çalışıyor gibi gelmedi. 3-4 gündür kullanıyorum, kağıt sıkıştırma olayı da şimdiye kadar olmadı. Tek eksi yönü bence kartuşları küçük olduğu için çabuk bitecek gibi duruyor. Her gün 50-100 arası renkli çıktılı kullanıcılar doldurmalı tanklıları düşünsün derim. Bana yeteceğini düşünüyorum.

M. C.  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     14 Ağustos 2018     ✮✮✮✮

FIYATINA GÖRE KALİTELİ, SADECE PRİNT ESNASINDA BİRAZ SESLİ ÇALIŞIYOR. EV VE ÇOK YOĞUN OLMAYAN OFİSLER İÇİN İDEAL.

Gülçin Tekinöz  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     21 Mayıs 2018     ✮✮✮

ürünü tereddüt ederek aldım ama kaliteli bir ürün yazdirmasi biraz yavaş kartuslari içinde renkli çıktı fazla dayanmıyor kartuslarin ücretleri düşük olduğu söyleniyor tanesi 60 tl kablosuz bağlanabilir iyi bir ürün

E. Y.  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     15 Mayıs 2018     ✮✮✮✮✮

Ürün ev ortamları hatta küçük ofis işlerinde gayet yeterli bir ürün. Daha öncede sürekli hp kullandım. Hp genelde kullanışlı cihazlar sunuyor. Bu üründe beklentimin dışında eksi bir yanı yok. Fiyat performans olarak iyi kartuşları da en uygun fiyatlı olanlardan. Sadece önceki yazıcımın ekranı renkli idi (Hp 5525 Modeli) Bu Model Beyaz zemine siyah menü aydınlatması kullanmış. Bu durum kullanımı engelleyici bir durum değil tabi. Ürün başarılı alacak olanlara tavsiye ederim.

Murat Koşar  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     12 Nisan 2018     ✮✮✮✮

Wifi Direct ile çalışıyor. Bu durumda da siz internetten kopuyorsunuz....

Şevket Küçükyıldırım  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     05 Nisan 2018     ✮✮✮✮✮

Ev ve orta kullanımlı ofisler için çok kullanışlı bir cihaz,kurulumu basit,kablosuz bağlantı ve mobil cihazlardan yazdırma işlemi çok basit ,çok kullanışlı. Tavsiye ederim. Alıp kullananlara hayırlı olsun.

 

Alperen Karakuş  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     27 Mart 2018     ✮✮✮✮✮

Ofisim için aldım. Yalnız çalışıyorum. Baskı kalitesi önemli değil benim için. Belgedeki verilerin anlaşılabilir olması yeterli. O yüzden çok gerek yoktu pahalı bir şey almaya. Kartuşlarının çok kolay bulunabilmesi ve elle kolaylıkla değiştirilebilimesi çok güzel. Fotoğraf kalitesi idare eder. Kolayca kablosuz internete bağladım cihazı. Fax kullanmayacaksanız sadece güç kablosu ile kullanabilirsiniz. Kablo kalabalığı yok. Ev kullanımı ve yoğun olmayan ofisler için ideal.

 

Ahmet Nak  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     25 Şubat 2018     ✮✮✮✮✮

ürünü alırken çok tereddütlerim vardı. çünkü lazer yazıcı almak istiyorudum. ancak lazer yazıcılar hem aşırı pahalı hem de boyutları çok büyük. bu yazıcı sipariş verdikten çokkısa bir süre sonra elime ulaştı. kurulumu çok basit çıktı kalitesi süper. kablosuz olması da çok güzel.çocukların ödevi ve ev kullanımı için çok harika....emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *