16 Aralık 2019, 09:50 tarihinde eklendi

HP DeskJet 2630 Yazıcı Özellikleri ve İncelemesi

HP DeskJet 2630 Yazıcı Özellikleri ve İncelemesi

HP DeskJet 2630 Yazıcı İnceleme

HP DeskJet 2630, fotokopi, tarama, hızlı baskı ve Wifi - AirPrint özelliklerini içeren, uygun fiyatı ve küçük boyutlarıyla ev ve ofis kullanımı için uygun bir yazıcıdır.

Teknoloji Renkli
Baskı Teknolojisi Mürekkep Püskürtmeli
Baskı Çözünürlüğü 1200x1200
Baskı Hızı Siyah 7 sayfa/dakika, Renkli 5 sayfa/dakika
Bağlantılar Wifi, AirPrint
Puanı                        ✮✮✮

 

Wifi ve Hp Mobile uygulamaları ile kolaylıkla mobil platformlardan da yönetilebilen HP DeskJet 2630dakikada 7.5 sayfaya kadar siyah beyaz, dakikada 5.5 sayfaya kadar da renkli baskı hızına sahiptir. 1200x1200 baskı kalitesine sahip olan yazıcı, 60 sayfalık kağıt giriş tepsisine sahiptir. Çıkış tepsisi kapasitesi ise 25 sayfadır.

Yazıcı için en önemli nokta, yazıcının sadece HP tarafından üretilen orjinal kartuşları desteklemesidir. HP üretimi harici kartuşlar bu yazıcıda çalışmayacaktır. Mürekkep püskürtmeli olan HP DeskJet 2630, siyah ve renkli olmak üzere 2 kartuşa sahiptir. Aylık 1000 sayfaya kadar baskı ömrü bulunan yazıcı sahip olduğu lcd ekran aracılığı ile kolaylıkla kontrol edilebilir. 

Wifi desteği ve HP mobil uygulaması ile hareket halindeyken de kolaylıkla kullanabileceğiniz HP DeskJet 2630, kutu içeriğinde 1 siyah 1 renkli kartuş ile birlikte gelmektedir. 

Kenarlıksız yazdırmaya izin vermeyen HP DeskJet 2630, kağıt üzerinde üstten 3 mm, alttan 12,7 mm, soldan ve sağdan da 3 mm kenar boşluklarına sahiptir. Dakikada 6 sayfa kopyalama hızına sahip olan HP DeskJet 2630, düz kağıt, fotoğraf kağıdı ve broşür kağıdına baskı yapabilmektedir. Yazıcının A3 baskı özelliği bulunmamaktadır.

HP DeskJet 2630 3.2 kg ağırlığa sahiptir. Yazıcının ilk baskı hızı, siyah beyaz baskıda ısınma süresi dahil 14 saniye, renkli baskıda ısınma süresi dahil 18 saniyedir. Yazıcının en büyük dezavantajı, kartuşlarının oldukça pahalı olması, kartuşları 150 TL civarında satılmaktadır.

HP DeskJet 2630 yazıcı hakkında sizin için internetten edindiğimiz kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

HP DeskJet 2630​ Yazıcı Kullanıcı Yorumları

N. Ö.  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     20 Kasım 2019     ✮✮✮✮

çok güzel çok beğendim ama bilgisayardan fotograf vb yazdırırken bazen hata verebiliyor, ama yinede bu fiyata göre iyi tavsiye ederim

E. H.  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     07 Ekim 2019     

Kartuş fiyatları yazıcıdan pahalı ve hemen bitiyor.Dolum yaparım derseniz de yazılım izin vermiyor paranız çöpe gidiyoor :)

Serkan Esen  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     28 Eylül 2019     

Hayatım boyunca bir çok markanın bir çok yazıcısını kullandım, hayatımda kullandığım en kötü yazıcı bu. Dertsiz başınıza dert almak istiyorsanız tam size göre. Kağıt tepsisine bir dünya kağıt koyuyorum, kağıt yok diyor, sonra kağıdı sıkıştırıyor. Bir top A4’ü ziyan etti. WiFi bağlantısını yapıyorum, sonra yazıcı çevrimdışına düşüyor. İçinden zaten USB kablosu çıkmadı için onu ayrıca alıyorsun. Kartuşlar yazıcıdan pahalı. Toplasan 20 sayfa çıktı alamadan ürün çöp oldu.

Çağatay Faruk Kılıç  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     22 Eylül 2019     ✮✮✮

Ürün güzel,yalnız kartuşu çabuk bitiyor.

Erdi Uysal  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     18 Ağustos 2019     ✮✮✮✮✮

fiyatına göre iyi bir ürün, kutusu ve kurulumu güzel ldu, kartuş kullanımını henüz test etme imkanım olmadı. siyah beyaz çıktı kalitesi iyi, renkli çıktı kalitesi idare eder. Fotoğraflarınız biraz donuk çıkacaktır. Laptop yanında hediye olarak geldiği için fiyatı iyi geldi.

T. B.  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     08 Ağustos 2019     ✮✮

bu ürünü aldım fakat kartuş o kadar çabuk bitiyorki aslaaaaaaaaaaaaaaa tavsiye etmiyorum. kartuşu da çok pahalı...

E. S.  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     04 Ağustos 2019     ✮✮

Ürün iyi sayılır. Kablosuz özelliği güzel ama bazen yazıcı ağa bağlı olduğu halde bilgisayar yazıcıyı görmüyor, yazıcı offline görünüyor. Üst üste kağıt alırken kağıt çekmede takılıyor, yeni kağıdı çekemiyor. Devam tuşuna basmak zorunda kalıyoruz.

Pakize Halfeti  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     30 Temmuz 2019     

Kartuş hemen bitti bide bitmeyen kartuş diyolar hiç memnun değilim almayın bilseydim böyle bişi hiç almazdim

Timur Fidan  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     27 Temmuz 2019     ✮✮✮✮✮

Yazıcının hızı biraz düşük olsada WiFi özelliği ve kartuslari tekrar dokuma uygun olması yanında fiyat-performans oranı çok iyi bir ürün... Tavsiye ederim.

Yasin İnegöl  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     24 Temmuz 2019     

Kartuş seti, yazıcının kendisinden pahalı. Ben ettim, siz etmeyin.

Tolga Hüseyin Uzinoğlu  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     28 Haziran 2019     ✮✮✮

Yaklaşık 2 ay önce satın aldım , Yazıcının mobilden wi fi ile kullanılması felan çok güzel baskı kaliteside güzel ama.. Ama sı var işte yanında gönderdikleri kartuşlar çok kötü. siyah kartuş ile max 50 sayfa basmamışımdır bile ama bitti. renkli basmadığım için şu anda renkliden siyah çıktı alıyorum bir şekilde ama kartuş fiyatlarıda efsane yani. alıcak olan bir daha düşünsün. kartuş bakımından daha avantajlı bir modele yönlenmenizi tavsiye ederim.

Ahmet Kaddah  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     21 Haziran 2019     

Hiç memnun değilim. Daha 10 sayfa basmadım mürekkepleri bitti yenisini aldım 150 TL tutu hem da ancak 100 sayfa basabilir! Bu yazıcıyı almak isteyen varsa benimki bedava verebilirim.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *