18 Aralık 2019, 13:55 tarihinde eklendi

CS-GO Epicenter 2019 İlk Gün Sonuçları Belli Oldu!

CS-GO Epicenter 2019 İlk Gün Sonuçları Belli Oldu!

CS-GO Epicenter 2019 İlk Gün Sonuçları Belli Oldu!

Fransız ekibi VİTALİTY Rusya’da güzel bir başlangıç yaparak turnuvanın ilk gününde 2 galibiyet alarak adını yarı finale yazdırmayı başardı.Fransız ekibi VİTALİTY Rusya’da güzel bir başlangıç yaparak turnuvanın ilk gününde 2 galibiyet alarak adını yarı finale yazdırmayı başardı.

Rusya’da düzenlenen 2019 EPICENTER, CS-GO karşılaşmaları dün A grubu maçlarıyla başladı. Vitality, Heroic, Natus Vincere ve EHOME takımlarının bulunduğu grupta ilk karşılaşma favori ekip Vitality-EHOME arasındaydı.

İlk karşılaşmada Çin ekibi temsilcisi EHOME ile Fransız ekip temsilcisi Vitality, inferno haritasında Çinlileri 16-12 ile yendi. İkinci haritada Nuke’te Fransızlar EHOME’yi ezici bir üstünlükle yenerek maçı 16-1 önde kapattı ve günün ilk karşılaşmasında 2-0 ile Rusya’da güzel bir başlangıç yaparak göz doldurdu.

Günün ikinci karşılaşmasında Natus Vincere-Heroic ile karşı karşıya geldi “S1mple”lıNatusVincere inferno haritasında 16-8 ve Nuke Haritasında 16-5 skorlarla 2-0 galip gelerek günün kazananı maçında Vitality’nin rakibi oldu.

Üçüncü karşılaşmanın ilk maçında Dust 2 haritasını seçen Fransız ekip Natus ekibinin başarılı oyunuyla adeta soğuk duş etkisi yaşayarak 16-4’lük skorla harita sayısını CIS temsilcisine kaptırdı. İkinci maçta ise ilginç bir hal alan seri bu kez Natus Vincere’nin seçimi olan inferno haritasında oynandı. 16-3’lük ezici bir skorla galip gelen bu kez Fransız ekip Vitality oldu. Son harita Nuke’te baskın bir oyun oynayan Vitality takımı 16-3 kazanıp üçüncü karşılaşmayı 2-1’lik galibiyetle sonuçlandırmış oldu.

Bu sonuçlarla A grubunda Fransız ekip Vitality adını yarı finale yazdıran ekip oldu.

İlk Günün Sonuçları ardından A grubunda olan maçlar

Vitality 2 – 0 EHOME

Natus Vincere 2 – 0 Heroic

Vitality 2 – 1 Natus Vincere

Şeklinde tamamlanmış oldu.

Bugün gerçekleşecek olan B grubu maçları Mouseesports, Virtiuspro, Evil Geniuses ve Forze arasında oynanacak. Türkiye sunucusunda canlı yayınlanacak olan Mouseesports ve Virtiuspro maçında Avrupa temsilcisi Mouseesports ’ta oynayan Türk oyuncumuz Özgür “Woxic” EKER’in maçı saat 16:00’da başlayacak. Gelişen tüm detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Yazar: Can UYAR     Facebook     İnstagram

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *