13 Aralık 2019, 09:56 tarihinde eklendi

Canon Pixma MX350 Yazıcı Özellikleri ve İncelemesi

Canon Pixma MX350 Yazıcı Özellikleri ve İncelemesi

Canon Pixma MX350 Yazıcı İncelemesi

Canon Pixma MX350, başarılı fotoğraf baskısı ile birlikte tarama ve fotokopi baskısı özellikleri de sunan çok fonksiyonlu bir yazıcıdır.

Canon Pixma MX350 Yazıcı Özellikleri

Baskı teknolojisi Mürekkep
Baskı hızı S/B 8,4 s/dk, Renkli 4,8 s/dk
Yazdırma çözünürlüğü 4800 x 1200
Tarama çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi
Fax çözünürlüğü 300 dpi
Boyutlar 458x415x198 mm (GxDxY)
Puanı                             ✮✮✮

Canon Pixma MX350, kolay kullanımı ve şık tasarımıyla dikkat çeken hepsi bir arada bir yazıcı. Kablosuz olarak Wifi veya ethernet bağlantısı ile evde ya da ofiste istediğiniz yerden baskı, kopyalama, tarama ve faks işemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. 6.2 inç ekran genişliğine sahip olan Canon Pixma MX350, çift renk gamı işleme teknolojisi ve ChromaLife100+ sistemi ile kaliteli ve uzun ömürlü fotoğraflar sunmaktadır. Usb bağlantısı ile pdf ve jpeg dosyalarını da yazdırma imkanı sunan Canon Pixma MX350, Easy-WebPrint EX özelliği ile de istediğiniz web sayfalarını da bozulma olmadan başarılı bir şekilde yazdırma imkanı sunmaktadır.Hafıza kartı takılabilen Canon Pixma MX350'in 100 kağıt kapasiteli besleme tepsisi bulunmaktadır. Siyah ve renkli olmak üzere çift kartuşa sahip olan Canon Pixma MX350, çift taraflı baskıyı da desteklemektedir.

Canon Pixma MX350 Yazıcı hakkında sizin için internetten edindiğimiz kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Canon Pixma MX350 Yazıcı Kullanıcı Yorumları

Eric Blunt  -   Yorumu yayınlayan pcworld.idg.com.au     2013      

Bilgisayarınızdan bir şey yazdırmak bu yazıcı ile sonsuza kadar sürebilir. Kopyalama da mükemmel iş çıkarsa da diğer kullanımlarda mutlaka sorun yaşayacaksınız. Uzun uğraşlar sonucu yazdırmaya başlasa bile sonuç olarak size yarısı basılmış bir sayfa çıkartır. Bu benim ikinci Canon yazıcım ve kesinlikle sonuncusu olacak.

Commercesd  -   Yorumu yayınlayan pcworld.idg.com.au     2013      

Bu yazıcıdan hiç memnun kalmadım. Besleme aksamında sorun vardı ve tarayıcısı satın aldıktan kısa bir süre sonra arıza yaptı. Canon değiştireceğine söz verdi ancak geri dönüş yapmadılar. Sonunda pes ettim ve gidip bir Epson yazıcı aldım. Bu yazıcıyı asla kimseye tavsiye etmem.

PrinterComparison  -   Yorumu yayınlayan techspot.com     03 Ağustos  2011      ✮✮✮✮

Bir çok özelliği içinde barındıran ve usb bağlantısı ile ethernet ve wifi bağlantılarına da sahip olan uygun fiyata alabileceğiniz güvenilir bir yazıcı.

Macworld  -   Yorumu yayınlayan techspot.com     28 Haziran  2010      ✮✮✮

Ev ve küçük ofis kullanıcıları için makul bir fiyata alınabilecek uygun bir yazıcı. Ancak günde birkaç sayfadan fazla baskı yapacaksanız, sarf malzemeleri ucuz olan modellere yönelmelisiniz.

DigitalVersus  -   Yorumu yayınlayan techspot.com     21 Haziran  2010      ✮✮✮✮

İlk sayfayı 22 saniyede yazdırıyor çok kötü bir yazıcı değil. Baskıya başlama ve baskıyı yapma süresi bu tür yazıcılarda 1 dakikaya kadar çıkabilirken, MX350 ile bu süre yaklaşık 37 saniye sürüyor.

TrustedReviews  -   Yorumu yayınlayan techspot.com     15 Haziran  2010      ✮✮✮

Hepsi bir arada yazıcılardan olan MX350 küçük ofisler ve ev kullanımı için ideal. Otomatik belge besleyicisi ve faks özelliği ile fazla çıktı almayan kişiler için ideal bir yazıcı.

Electronicsme  -   Yorumu yayınlayan techspot.com     03 Nisan  2010      ✮✮✮✮✮

Hepsi bir arada bir ofis yazcısı için iyi bir seçim. İhtiyacınız olan tüm özelliklere sahip ve yoğun kullanıma dayanıklı bir yazıcıdır.

Computer Shopper -   Yorumu yayınlayan techspot.com     01 Şubat  2010      ✮✮✮✮

Uygun fiyatlı olan bu yazıcı özellikle fotoğraf baskılarında olağanüstü kalite sunar. 

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *