14 Aralık 2019, 17:41 tarihinde eklendi

Canon Pixma E3140 Yazıcı Özellikleri ve İncelemesi

Canon Pixma E3140 Yazıcı Özellikleri ve İncelemesi

Canon Pixma E3140 Yazıcı İnceleme

Tarama, baskı, fotokopi işlemleri yapabilen Canon Pixma E3140, wifi bağlantısını da desteklemektedir. Çok fonksiyonlu olan Canon Pixma E3140, ideal sayılabilecek baskı maliyetleri ile ev ve küçük çaplı ofislerde kullanılabilecek bir yazıcıdır.

Canon Pixma E3140 Yazıcı Özellikleri

Teknoloji Renkli
Baskı Teknolojisi Mürekkep Püskürtmeli
Baskı Çözünürlüğü 4800x1200
Baskı Hızı Siyah 7 sayfa/dakika, Renkli 4 sayfa/dakika
Bağlantılar Wifi, AirPrint
Puanı                        ✮✮✮✮

 

Canon Pixma E3140 kutu içeriğinde bir siyah bir de renkli olmak üzere 2 deneme kartuşu ile geliyor. Siyah kartuş ile 400 sayfa, renkli kartuş ile 300 sayfa baskı yapılabilen Canon Pixma E3140, kağıt giriş tepsisinde 60 sayfalık bir kapasiteye sahip. Çeşitli boyuttaki kağıtlara baskı yapabileb Canon Pixma E3140, aynı zamanda Canon'un fotoğraf kağıtlarına da baskı yapabiliyor. 

600x1200 dpı tarama çözünürlüğüne ve yaklaşık 15 saniye tarama hızına sahip olan Canon Pixma E3140, çoklu fotokopi özelliğinde ise maksimum 20 sayfanın fotokopisini otomatik olarak çekebiliyor. Canon Pixma E3140'ın otomatik çift taraflı baskı özelliği bulunmaması tek eksi yönü denebilir. Çift taraflı baskı manuel olarak kullanılabiliyor. 

Wifi bağlantısı ve mobil platformlardan bağlantıyı destekleyen Canon Pixma E3140'ın ethernet girişi bulunmuyor. Canon Pixma E3140 aynı zamanda AirPrint özelliği de barındırıyor.

Yaklaşık 3,9 kg ağırlığa ve 46 dBA'lık çalışma gürültüsüne sahip olan Canon Pixma E3140, 43 santimlik bir büyüklüğe sahip. Ayrıca üzerinde bir de lcd ekran bulunuyor. 

Dakikada 7 sayfa siyah beyaz, 4 sayfa da renkli baskı hızına sahip olan Canon Pixma E3140, bu özellikleri ile fazla çıktı alınan işletmeler için çok da uygun bir seçenek deği. Ancak küçük çaplı işletmelerde ve evde kullanım için, özellikle uygun fiyatı ile oldukça kullanışlı bir yazıcı.

Canon Pixma E3140, düz kağıtlar, zarflar, fotoğraf kağıtları ve yazdırılabilir disklere baskı yapabilme özelliklerine sahip bir yazıcı. Canon Pixma E3140, ayrıca çerçevesiz ve çerçeveli baskı özelliklerine de sahiptir.

Canon Pixma E3140 yazıcı hakkında sizin için internetten edindiğimiz kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Canon Pixma E3140​ Yazıcı Kullanıcı Yorumları

F.A.  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     22 Kasım 2019     ✮✮✮✮

Ürünü cok beğendim istenilen beklentiyi yeterince karşılıyor çok eleyerek sectim bu ürünü tavsiye ederim.

Mehmet Akif Gül  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     17 Kasım 2019     ✮✮✮✮✮

biraz yavaş ama iyi..özellikle ev ağina kattım telefondan cikti aliyorum

Kubilay Kurgaç  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     15 Kasım 2019     ✮✮✮✮✮

fiyatına göre şahane kurulumu basit usb kablosu dert değil wifi yoluyla hem masa üstü hem cep telefonundan rahatlıkla çıktı alınıyor fotokopi,tarayıcı,resim basma daha ne olsun

Yasin Mahmut  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     14 Kasım 2019     ✮✮✮✮✮

Kurulum basit, wifi sağlam bir sorun yaratmıyor. Sesi biraz fazla geldi bana ve kargo süreci çok yavaş. Bunların dışında efsane bir yazıcı

Saim Özbayrak  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     13 Kasım 2019     ✮✮✮✮

Orta halli bir yazıcı az sayfa basanlar için gayet uygun

Onur Ongan  -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     10 Kasım 2019     ✮✮✮✮✮

Kurulumu zor değil. Gayet güzel çalışıyor. Görevini tatmin edici bir bicimde yerine getiriyor. Başarılı ürün.

Furkan Ören -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     09 Kasım 2019     ✮✮✮✮✮

Düşünmeden alabilirsniz her işimi görüyor

D. İ. -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     05 Kasım 2019     ✮✮✮✮✮

Yazıcı güzel. i info yazan tuştan çıktı aldım bilgiler içinde wii fii bağlantı şifresi yazıyor. Telefonunuzdan bağlanın ve çıktılar gelsin. Bilgisayar bağlantısını bile henüz yapmadan iş tamam. Daha ne olsun on numara.

Doğan Arslan -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     25 Ekim 2019     ✮✮✮✮✮

cihaz fiyatına göre oldukça iyi . sadece beraberinde gelen kartuşlar demo nun demosu çıktı. başka bir kusurunu görmedim.

Enes Aydoğar -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     29 Ekim 2019     ✮✮✮✮

Ürün elime sağlam bir sekilde ulasti bilgisayarim olmadigindan wifi ozelligi icin almıştım ve gerçekten kullanımı kolay ve bi o kadar da rahat.

Yusuf Demir -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     19 Ekim 2019     ✮✮✮✮✮

Biraz yavaş ama idare eder. Fiyatına göre çok iyi. Ama lütfen artık şu yazıcının yanında bilgisayar kablosu vermeme saçmalığından vazgeçin. O kablo yazıcının bir parçasıdır ve yazıcının yanında verilmelidir.

Hasan Sari -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     23 Mart 2019     ✮✮✮✮

Ürünü alırken çok tereddüt ettim. Tanklı mı alayım bunu mu, derken fiyatı sebebiyle bunu seçtim. Wi-fi güzel çalışıyor. 50 sayfa civarında çıktı aldım. Genelde içinde resim olan belgeler. Kartuşun yarısı bitti. Demo kartuş için oldukça iyi. Ev içinde kullanıma uygun. Hafif ve çok yer kaplamıyor. Fiyatı dikkate alınca oldukça mantıklı bir ürün. Çıktı kalitesi normal. Tarayıcı ve fotokopi özelliği güzel çalışıyor. Ama fotoğraf baskısı konusunda hassassanız çözünürlüğü bir tık üstte olacak ürünler seçilebilir. Fakat fiyat en az iki katına çıkar. Ama çok yavaş. Yoğun çıktı alıyorsanız can sıkıcı olabiliyor. Bir de kartuşlu ürünleri haftada en az bir defa kullanmanız gerekiyor. Renkli ve siyah karışık.

Osman Geriş -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     04 Mart 2019     ✮✮✮✮✮

Taraması fotokopisi vs. gayet güzel çalışıyor. Yazma ve mürekkep faslına gelirsek. 2 tane resim bastım resim kağıdına, bir kaç renkli baskı aldım a4'e. Siyah beyaz olarakta ort. 100 adet arası baskı aldım. Renkli ve siyahın ikiside aynı oranda azaldı. Tahmini %25 kullandı ikisindende. Bu baskılarıma dışarda min 50-60 lira para verirdim. Kalan mürekkeple tahmini 300 baskı alabilirim (Siyah). yazdırırken detaylı ayarlarda sadece siyah yada sadece renkli mürekkep kullan var. Renkliden tasarruf edin siyah seçerek. Ha birde ben baskılarımı açık renk vede düşük kalitede basıyorum tasarruf etmek için. O halde bile gayet iş görür ve net geliyor yazılar. Seri fotoğraf basıcam derseniz bu makineden uzak durun. Zarar edersiniz. Ama buz dolabına asmaya bi kaç foto basayım yazıcım renklide yazsın. İşim oldukça çıktı alayım arada derseniz, İlk okul lise talebesi varsa bu cihaz sizi tatmin edecektir.

Kadirhan Yılmaz -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     18 Şubat 2019     ✮✮✮✮✮

Evde fotoğraf kağıdına fotoğraf baskısı için kullanıyorum ve kalitesi sütüdyo resimlerini aratmayacak cinsten kartuşlarını photoink doldurma setiyle doldurmanızı tavsiye ediyorum kendi içerisinde gelen demo kartuşlar 100 sayfa basabiliyor doldurması kolay ayrıca yazma hızı birazcık düşük ve sesli ama fiyatını aşacak bir ürün almanızı tavsiye ederim_!

M. Ş. -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     16 Şubat 2019     

saçma sapan bi alet. kurulum için saatlerce uğraştım.

Şule Söğüt -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     06 Şubat 2019     ✮✮✮✮✮

çıkartma hızı yavaş ve sesli fakat benim gibi evde ara sıra kullanıcaklar için ideal.krulumu kolaydı telefondan ve bilgisayardan kolayca çıktı alınabiliniyor yavaşlık ve ses dışında güzel iş görüyor

İsmail Yılmaz -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     01 Şubat 2019     ✮✮✮✮✮

Fiyatına göre baya iyi bence,çıkartma hızı biraz yavaş olabilir fakat bu yazıcıyı kötü yapmaz 2 kartuşu olması çok güzel çünkü bittiği zaman sadece renkli ve siyah olmak üzere 2 kartuş değiştiriyorsunuz ve kartuşlar o kadar pahalı değil,birde kutudan usb bağlantı kablosu gelmiyor.Sadece güç kablosu çıkıyor alacakalar usb kablosunu ayrı alması lazım.. Wifi sayesinde kablosuz çıkartma yapıyor.

A. A. -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     14 Ocak 2019     ✮✮✮✮✮

gayet memnunum. cıktı olsun fotokopi olsun gayet güzel. evimde bilgisayar yok telefonuma bağlayıp işlerimi hallediyorum. telefonunuzda nfc özelliği varsa gayet rahat bağlanıyor. yoksa bile wifi ile de bağlanabiliyorsunuz. malzeme kalitesi cok iyi değil ama yazıcı çok güzel. eksikleri var mesela fotoğraf kağıdı ile baskı alırken renkler biraz soluk çıkıyor. fotoğrafın kalitesi düşüyor biraz. bunların haricinde 3 4 ay kullanıyorum bi ton şey çıkarttım hala kartuşlarda mürekkep var. almanızı tavsiye ediyorum. eğer benim gibi lise öğrencisiyseniz mutlaka alın çünkü burdan test çıkarıp çözüyorum çok rahat oluyor.

Fahrettin Zencir -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     02 Aralık 2018     ✮✮✮✮

Ürün güzel tek eksiği direk fotokopi çekmemesi

Batuhan Demiroluk -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     29 Haziran 2018     ✮✮✮✮

İçerisinden pc ye bağlamak icin herhangi bi kablo bulunmuyor kurması biraz zordu wifi ye bağlamakla uğraştırdı her iki kartuşu takıp durdur dugmesine basiyorsunuz canon print uygulamasini indirip yazici ara tusuna basiyoruz sonra yazici uzerindeki telefon isaretine basip wifi tusuna 5 sabiye basili tutuyoruz ardindan ister wifi uzerinden ister direk cihaza baglanabilirsiniz fotoğraf basmak icin rovi fotoğraf kağıdı aldim 200gsm olan gayet başarılı ve dışarıdaki fotoğrafçılardan aldığım gibiydi kartişa gelince demo olabilir mi diye dusunuyorum 10-20 sayfa çıktı aldım %15 luk bi düşüş oldu kartus fiyatları da ortalama düzeyde yazma hızı fena değil 4-5 saniye sürüyor ses olayına gelirsek her yazıcıda olduğu gibi. rahatsız edecek düzeyde değil tarayıcı sağlıklı çalışıyor oturtabilirseniz kağıdı köşeye:) umarim faydalı olmuştur :)

Erhan Özenir -   Yorumu yayınlayan hepsiburada.com     01 Mart 2018     ✮✮✮✮✮

hakkını veriyor. her içinden çıkan yazılımlar çok işime yaradı.tablet ve cep telefonu gibi cihazlara sorunsuzca bağlanıyor.kartuşları orjinalleri 110 tl gibi maliyeti var.alırken yedek olarakta aldım. bitince hemen rahatlıkla değiştirebilirsiniz. mürekkep tasarruf modunda isterseniz koyuluğu azaltıp mürekkepten büyük ölçüde tasarruf yapabilirsiniz. şu an 50 sayfa bastırdım iki kartuştanda sadece %5 azaldı

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *