14 Aralık 2019, 17:31 tarihinde eklendi

Brother HL-2250DN Yazıcı Özellikleri ve İncelemesi

Brother HL-2250DN Yazıcı Özellikleri ve İncelemesi

Brother HL-2250DN Yazıcı İnceleme

Brother HL-2250DN, baskı hızı, baskı kalitesi ve çift taraflı baskı özellikleri ile ev ve ofislerde kullanıma oldukça uygun, siyah beyaz baskı verebilen bir yazıcıdır.

Brother HL-2250DN Yazıcı Özellikleri

Teknoloji Tek renkli
Baskı Teknolojisi Lazer
Baskı Çözünürlüğü 2400x600
Baskı Hızı 26 sayfa/dakika A4
Bağlantılar USB 2.0, Ethernet
Puanı                        ✮✮✮✮

 

Çok fonksiyonlu olan Brother HL-2250DN, küçük ve şık tasarımı ile de öne çıkıyor. Diğer çok yönlü yazıcılar gibi lcd ekranı olmayan Brother HL-2250DN, ekran yerine üzerinde bulunan led ışıklar ile kullanıcısına uyarı veriyor. Toner bittiğinde ya da herhangi bir hata oluşması durumunda üzerinde bulunan led ışıkları yakarak kullanıcısını yönlendiriyor. Brother HL-2250DN, 250 sayfalık kağıt tepsisi kapasitesine sahip. Dakikada 26 sayfa baskı ile oldukça iyi bir performans gösteren Brother HL-2250DN, yazı ve grafikli dökümanlardaki baskı kalitesi ile göz dolduruyor. 

Çift taraflı baskı yapabilen Brother HL-2250DN, otomatik çift baskı özelliği ile de öne çıkıyor. Brother HL-2250DN, çift taraflı baskı performansında da hızı ile dikkat çekiyor. 

Wifi desteği bulunmayan Brother HL-2250DN'yi ethernet bağlantısı ile ağınıza bağlayabilirsiniz. Wifi desteği olmadığı için kablosuz olarak kullanma şansınız bulunmuyor. Uygun fiyatı, çift taraflı baskı özelliği, baskı kalitesi ile ev ve ofislerde kullanım için uygun olan Brother HL-2250DN, oldukça hızlı bir şekilde kurulup, kullanıma hazır hale getiriliyor. 

Brother HL-2250DN yazıcı hakkında sizin için internetten edindiğimiz kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Brother HL-2250DN​ Yazıcı Kullanıcı Yorumları

Jamie C.  -   Yorumu yayınlayan amazon.co.uk     12 Temmuz 2012     ✮✮✮✮

Küçük işletmeler için makul fiyatlı bir çift taraflı yazıcı arıyordum. Küçük ofisime uyan, düzenli ve göze çarpmayan bir yazıcı. Ağa bağlamada herhangi bir sorun yaşamadım, Mac Pro bilgisayarım için de gerekli bütün sürücüleri anında kurdu.

Gnomen  -   Yorumu yayınlayan amazon.co.uk     25 Ağustos 2014     ✮✮✮

Yazıcıyı geçen hafta aldım ve kurdum. Yazıcı iyi görünüyor, ancak kurulumu zordu. İçinden çıkan kurulum cd'sini taktım ancak bu bilgisayar için yazılım mevcut değil hatası aldım. İmac modelini 6 ay önce çıkmış olan OS X ile kullanıyorum. Yazılım da yeni olduğu halde bu hata neden çıkıyor? Yazıcı bilgisayar ile çalışmıyor.

IanW  -   Yorumu yayınlayan amazon.co.uk     12 Şubat 2014     ✮✮✮✮✮

Daha önce Brother HL-2140 kullanıyordum. Daha sonra bu yazıcıyı aldım çünkü lazer yazıcıya ihtiyacım vardı. Kurulum kılavuzunu kullanarak oldukça basit bir şekilde kurulumu tamamladım. Kurulum bittikten sonra, test amaçlı bir çift yönlü baskı yaptım. Çift yönlü baskı özelliği ve ağa bağlanma özelliklerinden oldukça memnunum. Ağ kurulumu yapmak da oldukça basit ve kolay. Windows 7 ve Windows 8 olmak üzere iki bilgisayara bağladım ve aktif olarak kullanıyorum.

Reviewer  -   Yorumu yayınlayan amazon.co.uk     23 Mayıs 2014     ✮✮✮✮✮

Kullandığım eski yazıcı olan HL-2030 gibi kullanışlı ve kompakt bir ürün. Kurulumu oldukça kolay ve hızlı. Basım hızı, benim için gayet iyi ancak yazıldığı kadar hızlı değil. Evde kullandığım için hızı beni fazla etkilemiyor. Otomatik çift yönlü baskı özelliğini çok beğendim. Yazıcının fiyatı ve boyutu göze alındığında gösterdiği performans oldukça iyi. 

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *