17 Haziran 2019, 00:05 tarihinde eklendi

Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır? Teknikleri Nelerdir?

Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır? Teknikleri Nelerdir?

Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır? Teknikleri Nelerdir?

Astral seyahat uyku halinde ya da gerçekte hayatta yapılabilen, ruhun bedenden ayrılması ve istediği gibi dolaşmasını, istediğ yerlere gidebilmesini sağlar. Astral seyahat yapabilmek için öncelikle bu konuda ciddi bir araştırma yapılması ve rüya kontrolü konusunda bilgi edinilmesi gerekmektedir. Rüya kontrolü ve astral seyahate geçişin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için zamana ihtiyaç vardır.

Astral seyahat nasıl yapıldığı öğrenildikten sonra, evinizin içinde gezebilir ya da dışarıda istediğiniz herhangi bir yere gidebilirsiniz. Astral seyahate inanmayanlar olsa da, astral seyahat yaptıklarını söyleyen ve astral seyahat ile saniyeler içerisinde yurt dışına çıkabilen ve istedikleri herhangi bir yere saniyeler içerisinde gidebilen insanlar da bulunmaktadır.

Astral Seyahat Sırasında Neler Yaşanır?

Astral seyahate çıkmış olan kişilerin yazmış olduklarına göre, astral seyahate çıkmak için yatağına sırt üstü bir şekilde uzanıp, gevşeyerek ve rahatlayarak zihninizi boşaltmanız gerekmektedir. Gözlerinizi kapatıp kendinizi odanın tavanından kendinize bakıyormuş gibi düşünmenin astral seyahate çıkışı kolaylaştırdığı söylenmektedir. Bir başka tavsiye olarak ise, astral seyahate çıkarken kıyafetlerinizi çıkarmanızın ve çıplak olarak sırt üstü uzanmanızın da odaklanmanızı kolaylaştıracağı söylenmektedir.

Gözlerinizi kapatıp tam olarak odaklantıktan sonra, bedeninizin şiştiğini hissedebilirsiniz. Bu astral seyahate geçişin başlangıcının habercisidir. Astral seyahat geçiş tamamlandıktan sonra kendinizi odanın başka bir tarafından, yatağınızda yatan bedeninize bakarken bulacaksınız. Bu durumda kormamak, panik yapmamak önemlidir çünkü korku ya da paniğe kapılma nedeni ile konsantrasyon bozulursa, astral seyahat sona erer ve uyanırsınız.

Astral seyahat yapan kişiler tarafından verilen tavsiye, ilk çıkışınızda odanızın içinden çıkmamanız ve oda ya da ev içerisinde dolaşmanızdır. Dolaşırken duvarlardan geçebilecek, hızlı bir şekilde hareket edebileceksiniz. Birkaç denemeden sonra evin dışına çıkarak, mahallenizde ve yakın çevrede gezebilirsiniz. Önemli olan astral seyahate tam anlamıyla hakim olmadan evinizden çok fazla uzaklaşmamanızdır.

Astral Seyahat İle Neler Yapılabilir?

Uzmanlaştıktan sonra, gitmek istediğiniz yerlere gidebilir, istediğiniz kadar hızlı hareket edebilirsiniz. İstediğiniz mekanlara girebilir, istediğiniz ülkelere gidebilir hatta göğe yükselerek dünyayı izleyebilirsiniz. Astral seyahat yapan kişilerden, astral seyahat sırasında banyo, tuvalet gibi yerlere giremediklerini belirtenler bulunmaktadır. Astral seyahate çıkanlar, karanlık odada bulunan nesneleri kolaylıkla net bir şekilde görebildiklerini, renkleri daha canlı görebildiklerini söylemektedir. Astral seyahat söylenenlere göre, yaklaşık olarak 5 dakika ile 2 saat arasında sürmektedir.

Bir diğer önemli konu ise, ruhunuz bedenden çıkacağı ve farklı bir boyuta geçiş yapacağınız için farklı boyutlardaki varlıklarla karşılaşma ihtimalinizin olduğu gerçeğidir. Bu yüzden astral seyahate başlamadan önce kendinizi bu konuda hazırlamanız yararınıza olacaktır.

Astral seyahat ile istenilen yerlere gidebileceği söylendiğinde akıllara gelen sorulardan biri de devletlerin arşivleri, hazineleri gibi gizli ve önemli odalara girilip girilemeyeceğidir. Bu konuda kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte, böyle bir şey mümkünse devletlerin gizli belgelerine, bilgilerine ulaşılabileceği düşüncesidir. Ancak bu konuda Amerika başta olmak üzere bazı devletlerin astral seyahate geçiş yapmak ve devletin gizli belgelerini diğer astral seyahate geçiş yapan kişilerden korumak amacıyla eğittiği kişilerin olduğu söylentisi bulunmaktadır. Yani astral seyahate geçtiniz ve Amerika’da bulunan 51. Bölge’yi ziyaret etmek istediniz diyelim. Bu durumda sizin 51.Bölge’ye girişinizi engellemek üzere görevlendirilmiş, sizin gibi astral seyahatte bulunan kişiler ile karşılaşacağınız söylentisi bulunmaktadır. Bu da astral seyahat ile de devletlerin birbirleri ile mücadele edebileceği düşüncesini doğurmaktadır. Ancak astral seyahat ile çok uzaklara giden ve istediği her yere girebilen insan sayısının sınırlı olduğu tahmin edilmektedir.

Astral Seyahat Tehlikeli midir?

Astral seyahate çıktığınız zaman ruhunuz bedeninize gümüş kordon ile bağlıdır. Astral seyahat sırasında bedeninizden ayrılmanız için bu gümüş kordonun kopması gerekmektedir. Ancak şu ana kadar böyle bir durumla karşılaşılmamıştır. Yapılan bilimsel araştırmalar neticesinde de astral seyahat ile ilgili herhangi tehlikeli bir durum bulunmamaktadır. Ruhun bedenden ayrılması sadece ölüm durumunda gerçekleşmektedir.

 

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *